Kullanıcı Yorumları, Müşteri Görüşleri, Sizden Gelen Yorum, Eleştiri ve Öneriler

Skip Navigation LinksAnasayfa -> Kullanıcı Yorumları
Toplam  44  kullanıcı yorumu / 38 Olumlu - 6 Olumsuz
sırala :      her sayfada -> 
  Yorum Eklemek İçin Tıklayınız !   (üyelik gerekmez !)

Yorum Durumu Ürün gerçekten çok kaliteli ve estetik

Ürünümüz ulaştı, hafta sonu montajını yaptık. Ürün gerçekten çok kaliteli ve estetik. Çok beğendik, ellerinize sağlık. Minik dostlarımızı bu şekilde düşünen bir firmanın olması da bizi ayrıca mutlu etti. Bol kazançlar dilerim :) Son olarak sizinle yavrumuzu paylaşıyorum. Kedi evini çok sevdi :) İyi çalışmalar dilerim. Sevgiler, selamlar...
M.Kurt  /   İstanbul  /   29.07.2019       0 
  
Yorum Durumu Keşke istanbul'da olsaydınız.

Bi süredir dış mekana dayanıklı kulübe arıyorum. İnternette epey mesai harcadım ve ürününüze denk geldim. Açıkçası istanbulda sizinki gibi bir kulübe bulamadım. Kargo sıkıntı oluyor mu ürün çok büyük çünkü.

DEKOPET: Kargo açısından hiçbir sıkıntı yoktur. Ürünlerimizin demonte olması dolayısıyla en büyük boy kulübemizi dahi Türkiye'nin her tarafına kargoyla gönderebiliyoruz.
caniko  /   İstanbul  /   14.04.2019       0 
  
Yorum Durumu Gerçekten çok başarılı, bence pahalı değil.

İç mekan kedi evi elime geçti. İlk siparişten son aşamaya kadar ilginiz ve bilgilendirme süreciniz memnun etti. Ürünün kurulumu gerçekten kolay ve zevkliydi. Resimli açıklamalı kurulum kılavuzu şahane fikir, emeğinize sağlık. Cep telefonumu kullanarak pdf üzerinden görüntüyü büyüterek kurulum yapmak müthiş bir deneyimdi. Eşim fiyatı biraz fazla demişti ama malzeme kalitesini ve işçilik güzelliğini düşününce bence hiç te pahalı değil, saygılar...
şahanca  /   Konya  /   27.01.2019       0 
  
Yorum Durumu Ürünlerinize tesadüfen ulaştım.

İnternette dış mekan kedi evi araştırırken ürününüzü gördüm ve çok beğendim. Açıkçası nerdeyse 1 haftadır internette araştırıyorum yeni denk geldim. Ürünleriniz çok güzel ama reklamınız zayıf.
fiko  /   Adana  /   17.11.2018       1 
  
Yorum Durumu Sitenizi beğendim, ürünleriniz orjinal ve şirin

Sitenizi kedime ürün araştırırken keşfettim. Gerçekten de sade, güzel. Resim ve videolar gayet iyi. Bir-iki ürün almayı düşünüyorum.Fiyatlarınız eski fiyatlar mı yoksa zam gelmiş fiyatlar mı bunu merak ettim.

DEKOPET: Fiyatlarımız son dönemde yaşanan döviz kuru yükselmesine rağmen hala eski fiyatlarımızdır. Kullandığımız ahşap ve diğer bağlantı malzemelerini zamlı fiyattan almaya başlamamıza rağmen ürünlerimize henüz zam yapmadık.
şahikan  /   İzmir  /   29.08.2018       1 
  
Yorum Durumu Fiyatlar biraz pahalı diyordum ama

İlk siparişi verdiğimde doğrusu fiyat biraz pahalı gibi acaba gerçekten fiyatı kadar iyi mi diye endişelerim vardı. Paketi ilk teslim aldığımda paketlemedeki özeni ve sağlamlığı ilk dikkatimi çeken şey oldu. Sonra malzemelerin kalitesi içimi daha da rahatlattı. Kurulum kılavuzu gerçekten harika. Cep telefonundan siteye girip kılavuzu açtım ve resimleri o kadar büyütmeme rağmen görüntü çok netti. Resimler, açıklamalar, gerçekten emeğinize sağlık. En hoşuma giden şey de hemen hemen her bağlantı parçasının yedeğini pakete koymuş olmanız. Bu bonkörlüğünüzden dolayı sizi tebrik ediyorum.
şahin_K  /   Muğla  /   06.05.2018       1 
  
Yorum Durumu Verdiğim paraya deydi

Ürününüz gerçekten düşündüğümden de kaliteli çıktı. Ahşap dahil tüm malzemeler gerçekten çok kaliteli. Kurulum kılavuzu müthiş. Verdiğim paraya gerçekten değdi, saygılar...
aşkıım  /   Antalya  /   16.03.2018       2 
  
Yorum Durumu Kedim yatağı çok sevdi

Ürünü bugün teslim aldım ve hemen kurdum. Tek korkum kedimin sevip sevmeyeceği konusundaydı, fakat yatağı kurar kurmaz yatmaya ve ipleriyle oynamaya başladı :) Şimdilik ikimiz de memnunuz ve çok teşekkür ediyoruz. Emeğinize sağlık.
merveee  /   Karaman  /   06.01.2018       1 
  
Yorum Durumu Ürün desteği ve ilginize teşekkürler

Ürünü teslim aldım. Söz verdiğiniz tarihten önce göndermeniz, Kargo paket kalitesi, ürünün kalitesi, resimli kurulum kılavuzu, kurulum sırasında telefonla aradığımızda "size yazmasın" deyip kapatıp bizzat aramanız gerçekten memnuniyet vericiydi. İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler.
şahika  /   İzmir  /   04.11.2017       2 
  
Yorum Durumu Çok güzel çok kaliteli

Ürününüze internet üzerinden tesadüfen denk geldim. Resimler ve videosu görünüşte çok güzeldi. Malum sanal dünyada çok güzel görünüp ürünle yüzyüze kaldığınızda hayal kırıklığı olabiliyor. Defalarca yaşadığım bir durum. Ürünü aldım ve gerçekten çok memnun kaldım. Açıkçası göründüğünden daha güzel buldum. Emeğinize sağlık.
Çakal_karlos  /   Antalya  /   26.09.2017       2 
  
Yorum Durumu Eleştirecek bişey bulamadım.

Çok zor beğenen, internet üzerinden aldığı ürünlerin yarısına yakınını iade etmiş biri olarak gerçekten çok memnun kaldım. Ayrı paketin içine her parça ve vidadan üçer beşer adet yedek olarak koymuşsunuz. Sitenizde böyle bir bilgi yoktu ve gerçekten güzel bir süpriz oldu. Teşekkür ederim.
kıpırcık  /   Samsun  /   26.06.2017       2 
  
Yorum Durumu Hayatımda ilk defa demonte montajı yaptım

Dış mekan kedi evi ürününüzü aldım. Açıkçası daha önce hiç mobilya montajı yapmamıştım. Daha doğrusu birkaç denemem olmuş ama kurulum kılavuzundan hiçbirşey anlamadığım için mecburen usta çağırıp yaptırmıştım. Bu sefer de usta çağırıp yaptırırım diye düşünüyordum. Taki site üzerinden kurulum kılavuzuna ulaşıp bir göz atayım diyene kadar. Gerçekten de bütün montaj adımları tek tek fotoğraflanıp en ince detayına kadar açıklanmış. Gerçekten emeğinize sağlık. Bi cesaret montaja giriştim ve sonuç harika. Ayrıca çok ta zevkliydi. Ürünün kalitesi bir yana sırf bu kılavuz olayı için sizi tebrik ediyorum.
selman  /   Bursa  /   26.03.2017       2 
  
Yorum Durumu Sıfır sorun temiz işçilik

Dün dış mekan kedi tuvalet kabini ürünüm geldi montajını da yaptık.İnanılmaz sağlam oldu malzemeleriniz gerçekten çok kaliteli. Tuvalet kabı kargoda yarın gelecek o yüzden balkona yerleştirmedim şu anda odada duruyor kedim de kulübe olarak kullanıyor : )) Balkona yerleştirince fotoğraf gönderirim.Herşeyi çok beğendim ama kapak için ayrıca tebrik etmek istiyorum mükemmel bir mekanizma yapmışsınız sıfır sorun temiz işçilik.Siz bu işi gerçekten biliyorsunuz.İyi çalışmalar
hulya  /   İstanbul  /   18.02.2017       3 
  
Yorum Durumu Kalitesine göre gerçekten uygun fiyat

İç mekan kedi evi aldım ve çok memnun kaldım. 169 tl fiyatı olunca acaba anlatıldığı kadar da kaliteli değil mi dedim. Ama ürünü görünce tüm şüphelerim uçtu gitti. Gerçekten de fiyatına göre çok kaliteli. Tavsiye ederim.
aslankral  /   İzmir  /   07.02.2017       1 
  
Yorum Durumu Ürün desteği memnuniyet verici

Geçen sene aldığım köpek kulübesi konusundaki tek rahatsızlığım ürün logosunun sararıp silikleşmesiydi. Geçenlerde evime bir kargo geldi. Gönderen ödemesini yapmıştı. Paketi açtığımda dekopet armasıyla karşılaştım. Eski armadan daha iyi, daha güzel olmuş. Üstelik 1 ayı aşkındır da silikleşme vb. bir problem de olmadı. Maillerimi kontrol ettiğimde dekopetten gelen maili okudum. Eski armaların hepsini ücretsiz olarak değiştirmişler. Üstelik kargo ücretini de ödemişler. Herhangi bir talebim olmaksızın bana da göndermişler. Gerçekten de çok iyi, çok takdir ettim doğrusu.
tilkican  /   Bursa  /   09.11.2016       3 
  
Yorum Durumu Mükemmel, eleştireceğim tek şey alyan anahtarı

Gerçekten beklediğimden çok çok kaliteli çıktı ürününüz. Kedi evi almıştım. Şöyle söyleyim evi çatı kısmından tutup iyice sallamama rağmen en ufak bir sallantı, gıcırtı eser yok. adore, ikea gibi demonte ürünlerdeki bu sıkıntıdan eser yok. Hakkaten şaşırdım ve takdir ettim. Eleştirebileceğim tek şey alyan anahtarı. L tipi olması montajı zorlaştırıyor. Bu adorenin Z şeklindeki anahtarı gibi olsa çok daha iyi olur. Önerimi dikkate alınız. Saygılar.

DEKOPET: Sayın müşterimiz değerli öneriniz için teşekkür ederiz. Z tipi alyan anahtarın mobilya sektöründe genel olarak avantajlı bir yapısı olsa da bizim ürünlerimiz açısından aynı şeyi söylemek pek mümkün değil. Zira bizim ürünlerimizde sağlamlık kaygısıyla birleştirilen 2 parçada da vida yivi bulunmaktadır. Adore vb. ürünlerde vidanın girdiği ilk parçada vida yivi yoktur ve genelde suntalam malzeme kullanıldığı için Z tipi anahtarla kolaylıkla vidayı sıkabilirsiniz. Bizim ürünlerimizde ise kullandığımız malzemeler sert ve sıkı malzemelerdir. Dolayısıyla sıkarken biraz güç uygulamanız gerekir. Buna en uygun anahtar ise L tipi alyan anahtardır. Yine de önerinizi dikkate alıp ilerde paketlerin içine alternatif olarak Z tipi anahtar da koymayı düşünebiliriz.
yanık-y  /   Eskişehir  /   06.09.2016       2 
  
Yorum Durumu Çok güzel çok beğendim, malzemeden hiç kaçılmamış

DP-DKE-100 ürününüzden aldım. Söz verdiğiniz gün kargoya verdiniz. 1 gün içinde elime geçti. Kargo fiyatından korkuyordum ama gerçekten dediğiniz gibi 17 TL gibi düşük bir fiyat çıktı. Nerdeyse dosya gönderme fiyatı. Kurulumdan korkuyordum ama o kadar güzel bir kılavuz yapmışsınız ki, tabletimi elime alıp rahatlıkla kurdum ürünü. Malzemeler gerçekten çok kaliteli ve sağlam. En ufak bir gıcırdama, sallanma yok. Estetik ve şık tasarım ayrı bir güzel. Gerçekten elinize sağlık, kazandığınız parayı sonuna kadar hak etmişsiniz.
ajda_ajda  /   İstanbul  /   24.08.2016       4 
  
Yorum Durumu Kaliteli orjinal çok beğendim

Dış mekan kedi evinden aldım. Kurulumu çok kolay ve zevkliydi. Resimli kılavuz harika. Tekrar söküp tekrar kurasım var :) Çok şık ve malzemeler çok kaliteli. Kargo ücreti olarak sadece 18 TL verdim. kargo paketi o kadar sağlamdı ki aç aç bitmedi valla:) Üst üste sarmışsınız baloncuklu naylonları :)

DEKOPET: Sayın müşterimiz siz paketi açarken ne kadar zorlanıyorsanız biz de ürünü paketlerken o kadar zorlanıyoruz. Tek kat naylonla kaplayıp geçebilirdik. Doğrusu işimize de gelirdi. Ancak bizim de en büyük korkularımızdan biri ürünün kargo aşamasında zarar görmesidir. Bunun doğuracağı sıkıntıları yaşamaktansa biraz zahmet çekip paketlemeyi en sağlam şekilde yapmayı tercih ediyoruz. Böyle düşününce sizin de bize hak vereceğinizi umuyoruz.
spartaküs  /   Kocaeli  /   20.06.2016       2 
  
Yorum Durumu Resimli kurulum kılavuzu süperrr

Hayatımda ilk defa bir mobilya kurulumu yaptım. Daha önceleri adore ve ikea nın ürünlerini kurmaya çalışmış ama maalesef başaramamıştım. Sanki ayrıca kurulum için de para verelim diye özellikle zor ve anlaşılmaz yapıyorlar bu kılavuzları. Sizin kurulum kılavuzunuz gerçekten cennetlik:) Adım adım resimli şekilde açıklanmış, gerçekten harika, tebrik ederim.
seda_seda  /   İzmir  /   17.04.2016       2 
  
Yorum Durumu Siteniz de ürünleriniz de çok güzel

Öncelikle sitenizi ve diğer ürünlerinizi de beğendiğimi belirtmek isterim. Ben sizin DP-ICM-160 kedi tuvalet kabininizden almıştım. 2 aydır kullanıyorum. Gerçekten harika bir ürün. kedimizin sağlığı açısından ince taneli kum kullanıyorduk ve temizliği çok zor oluyordu. Hemen hemen hergün süpürmek zorunda kalıyorduk. Evin her tarafı kum tanesi oluyordu. Ürünü kullanmaya başladıktan sonra nerdeyse haftada bir temizlik yapıyorum. Kenarlarda biriken kumları elektrik süpürgesiyle kolayca alıyorum. Gerçekten verdiğim paraya değdi. Şık bir mobilya görüntüsüyle tuvaleti kamufule etmesi de ayrı bir güzellik. Sağlam ve kaliteli, herkeze tavsiye ederim.
ajdar_ask  /   Hatay  /   12.02.2016       4 
  
Yorum Durumu Çok Kaliteli, Çok Şirin

Kahverengi çatılı dış mekan köpek kulübesi aldım. Doğrusu sitede resimlerde göründüğünden de güzelmiş. Malzeme oldukça kaliteli. Kurulumu çok kolay oldu. Tablet vasıtasıyla kurulumu kolaylıkla yaptım. Resimleri büyütmeme rağmen resim kalitesi hiç düşmedi. Adore'nin kurulum kılavuzlarından sonra şaka gibiydi gerçekten. Emeğinize sağlık. En çok hoşuma giden şeylerden birisi de paketin içinden ayrı bir "YEDEK" poşeti çıkmasıydı. İçinde pekçok vida, tapa vb. yedeği vardı. Çok memnun kaldım, tavsiye ederim.
leylak  /   Muğla  /   08.01.2016       3 
  
Yorum Durumu Çok kaliteli, çok güzel

Nerdeyse 20 yıldır köpek beslerim. Pek çok kulübe satın aldım, kullandım. En pahalısında, en kalitelisinde bile böyle kaliteli, pahalı bir malzeme kullanılmamıştı. Huş marin kontra, hem de 18 mm, bu fiyata inanılır gibi değil. Demonte olması sayesinde İstanbulda onca seçenek varken üstüne bide de kargo parasını göze alıp taa ankaradan bu ürünü aldım. Daha önce hemen hemen aynı paralara aldığım kulübelerden 3 tanesine bu ürünü değişmem. Gerçekten çok sağlam çok kaliteli. Adamlar her şeyi geçtim hem estetik açıdan hem de su almasın diye bütün vidalara plastik tapa bile koymuşlar. Çatı malzemesi şıngıl olsaydı keşke demiştim ilk başta ama öyle kaliteli bir ahşap malzeme ki 2-3 aydır kış koşullarında kullanıyorum, en ufak bir yıpranma yok. Gerçekten tebrikler dekopet...
revue  /   İstanbul  /   13.12.2015       4 
  
Yorum Durumu Müşteri getirene indirim yok mu:)

Ben sizin dış mekan kedi evinizden aldım. Gerçekten harika ve orjinal bir şey. Her gören çok beğeniyor ve nerden aldın diye soruyor. Doğrusu kıskanıyorum ve söylemiyorum nerden aldığımı:) dekopet armasını bile söktüm bu yüzden:) Acaba müşteri getirsek, hani oluyorya bazı kampanyalar indirim oluyor. Çünkü bir kulübe daha almak istiyorum.
şiraze_b_g  /   Ankara  /   07.12.2015       5 
  
Yorum Durumu Özel Sipariş hizmetiniz var mı?

Ben sizin dış mekan kedi evinizden düşünüyorum. Bilgilerine baktım resimlerdeki gibiyse çok beğendim. Ancak benim kedim biraz tontiş. Sığar mı bilmiyorum. Acaba Biraz daha büyük ölçülerde bu 7-16 kg köpekler için olandan da biraz küçük olacak ama. Olabilir mi acaba. Bir de çatı rengini yeşil istiyorum. Mümkünmüdür?

DEKOPET: 5-9 kg köpekler için kulübemiz sizin istediğiniz gibi ara ölçülerde bir kulübedir. Kedi evinin birebir aynısı ve bir kademe büyüğüdür. 7-16 kg köpekler için olandan da bir kademe küçüktür. Çatı rengi yeşil renk yapabiliriz elbette ancak standart dışı malzeme olduğu için ücret farkı olacaktır ve ayrıca yeşil renkte vida tapası olmadığı için krem renkli tapa kullanılacaktır.
gelincik  /   İzmir  /   29.11.2015       2 
  
Yorum Durumu Videolarda neden ses yok ?

Siteniz çok güzel çok beğendim, ürünler de harika en kısa zamanda alacağım. Nacizane eleştirim bazı videolar açılmıyor ve videolarda ses yok. Bunu bilinçli mi yaptınız bilmiyorum. Sessiz çekim mi yaptınız yani. Bir de kurulum dosyalarına şifre koymuşsunuz. Sanırım tasarım hırsızlığına karşı önlem olarak. Haklı olabilirsiniz ama en azından bir örnek dosya koysaydınız baksaydık nasıl birşey diye. Çünkü ben en çok kurulumu yapabilirmiyim acaba diye tereddütteyim de.

DEKOPET: Değerli eleştirileriniz için teşekkür ederiz. Evet bazı ürünlerimize ait videolar henüz hazırlanma aşamasında. Hazırladıkça videolarını ekleyeceğiz. Videolarda bilinçli olarak sessiz çekim yaptık zira videolarda sesli açıklama yapmak gerçekten profesyonellik isteyen ayrı bir iş. Ürünle ilgili açıklamaları ürün sayfasında yapıp videolarda sessizlik tercih ettik. İlerde videolara enstürmantel müzik eklemeyi düşünüyoruz. Kurulum kılavuzlarını tahmin ettiğiniz üzere tasarım hırsızlığına karşı şifreledik. Örnek kurulum kılavuzu önerinizi de dikkate alacağız ve sitemize ekleyeceğiz.
ramiz_hc  /   Ankara  /   13.11.2015       2 
  
  1 2       Sayfa: 1 / 2
Copyright © 2014 dekopet.com
Anasayfa       Video Galerisi       Resim Galerisi       Haber - Duyuru       Hakkımızda       İletişim       Site Haritası