Ürün Detayları - Kahverengi Kiremit Çatılı Dış Mekan Köpek Kulübesi-Şeffaf Vernikli (17-36 kg arası köpekler)

Skip Navigation LinksAnasayfa -> Ürünler -> Ürün Detayları
 Kahverengi Kiremit Çatılı Dış Mekan Köpek Kulübesi-Şeffaf Vernikli (17-36 kg arası köpekler) DP-DKK-121
16.02.2015  tarihinde eklendi       4762  kez incelendi
Resim Bulunamadı
Resim Resim Resim Resim Resim
Ürün Videosu ve PDF Dosyaları -->>   
KATEGORİ : Dış Mekan Köpek Kulübeleri
FİYAT : KDV Dahil 1811,00 TL  ( KARGO BEDAVA ! )
ÖDEME TİPİ : Sadece HAVALE - EFT
STOK MİKTARI : 0 Adet (Siparişle Üretilir !)
ÜRÜN TİPİ : DEMONTE ÜrünTEKNİK BİLGİLER :
Malzeme : 18mm Huş Marin Su Kontrası
Dış Boyut : 100cm*98cm*91cm
Oturma Alanı : 74.4cm*80cm*80cm
Ağırlık : 54 kg


Ürünümüz dış mekan hava şartları gözönünde bulundurularak tasarlanmıştır. Kullanılan tüm malzemeler dış mekan hava şartlarına dayanıklı, kaliteli malzemelerdir.

Piyasadaki benzer ürünlerin aksine kullanılan ahşap malzemenin tümü 18 mm huş marin kontraplaktır (su kontrası). Marin kontra suya dayanıklı özel bir kontraplaktır. Sanayide yat ve tekne üretiminde kullanılan pahalı bir malzemedir. Ürünümüzde kavak, çam, kayın vb türlerine ve piyasadaki yerli benzerlerine nazaran daha kaliteli ve pahalı olan İTHAL RUS MALI HUŞ MARİN KONTRAPLAK kullanılmıştır.

Bağlantı elemanları 1. sınıf kalitede olup DEMONTE bir üründür. Resimli, açıklamalı kurulum kılavuzuyla montajı oldukça pratik bir üründür.

Kiremit çatı görüntüsüyle oldukça şık ve dekoratiftir. Çatıda 2. kat kiremit çatı kaplama malzemesi olarak 1. kalite 6 mm huş marin kontraplak kullanılmıştır.

Vernikleme işleminde hayvan ve insan sağlığı için dış hava koşullarına dayanıklı özel su bazlı vernikleme malzemeleri kullanılmıştır. Parçalar fırça ve rulo ile tek tek verniklenmiştir.

Ürünümüzü estetik ve dekoratif görüntüsüyle iç mekan köpek kulübesi olarak ta kullanabilirsiniz.

Ürünümüz dev ırklar için küçük gelebilir. Daha büyük boyutlarda kulübeler için istenen ölçülerde özel sipariş hizmetimiz mevcuttur.


DEKOPET ÜRÜNLERİ SERİ ÜRETİME DAYALI FABRİKASYON VEYA BÜYÜK ATÖLYE ÜRÜNLERİ DEĞİLDİR.

PARÇALARI TEK TEK VE ÖZENLE EL EMEĞİYLE ÜRETİLEN BUTİK EV ATÖLYESİ ÜRÜNLERİDİR.

ÜRETİM TARZIMIZ VE KAPASİTEMİZ GEREĞİ TİCARİ AMAÇLI(AL-SAT) KURUMSAL TOPTAN SATIŞIMIZ YOKTUR. !!!

DEKOPET ÜRÜNLERİ TÜM BAĞLANTI VE ANA PARÇALARIYLA YEDEK PARÇA DESTEKLİ, ÖMÜRLÜK ÜRÜNLERDİR !!!

DEKOPET OLARAK ÜRÜNLERİMİZE GÜVENİYOR VE TÜM ÜRÜNLERİMİZ İÇİN 2 SENE GARANTİ VERİYORUZ !!!

UYGUN KÖPEK CİNSLERİ
Afghan Hound , Ainu Dog , Airedale Terrier , American Cocker Spaniel , American Foxhound , American Indian Dog , American PittBull Terrier , American Staffordshire Terrier , American Water Spaniel , Australian Cattle Dog , Australian Kelpie , Australian Shepherd Dog , Basset Hound , Bearded Collie , Beauceron , Bedlington Terrier , Belgian Groenendael , Belgian Laekenois , Belgian Malinois , Belgian Tervuren , Berger De Picard , Bernese Mountain Dog , Bluetick Coonhound , Border Collie , Borzoi , Boxer , Boykin Spaniel , Briard , Brittany , Bull Terrier , Canaan Dog , Canary Dog , Cane Corso Italiano , Chesapeake Bay Retriever , Chow Chow , Clumber Spaniel , Collie , Curly Coated Retriever , Dalmatian , Doberman Pinscher , Dogo Argentino , English Bulldog , English Cocker Spaniel , English Pointer , English Setter , English Springer Spaniel , Field Spaniel , Finnish Spitz , Flat Coated Retriever , German Shorthaired Pointer , German Wirehaired Pointer , Golden Retriever , Gordon Setter , Greyhound , Ibizan Hound , Irish Setter , Irish Red And White Setter , Irish Terrier , Irish Water Spaniel , Japanese Spitz , Keeshond , Labrador Retriever , Lagotto Romagnolo , Norwegian Elkhound , Old English Sheepdog , Poodle - Standart , Portugese Water Dog , Rhodesian Ridgeback , Rottweiler , Russian Spaniel , Saluki , Samoyed , Schnauzer - Giant , Schnauzer - Standart , Serra de Aires , Shar Pei , Siberian Husky , Staffordshire Bull Terrier , Tibetan Terrier , Victorian Bulldog , Vizsla , Weimaraner , Welsh Springer Spaniel , Whippet

BÜTÜN YORUMLAR  (3)    3 Olumlu - 0 Olumsuz
Yorum Eklemek İçin Tıklayınız !   (üyelik gerekmez !)

Yorum Durumu  Ürünü teslim aldım. Söz verdiğiniz tarihten önce göndermeniz, Kargo paket kalitesi, ürünün kalitesi, resimli kurulum kılavuzu, kurulum sırasında telefonla aradığımızda "size yazmasın" deyip kapatıp bizzat aramanız gerçekten memnuniyet vericiydi. İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler.
şahika  /   İzmir  /   04.08.2017      
Yorum Durumu  Nerdeyse 20 yıldır köpek beslerim. Pek çok kulübe satın aldım, kullandım. En pahalısında, en kalitelisinde bile böyle kaliteli, pahalı bir malzeme kullanılmamıştı. Huş marin kontra, hem de 18 mm, bu fiyata inanılır gibi değil. Demonte olması sayesinde İstanbulda onca seçenek varken üstüne bide de kargo parasını göze alıp taa ankaradan bu ürünü aldım. Daha önce hemen hemen aynı paralara aldığım kulübelerden 3 tanesine bu ürünü değişmem. Gerçekten çok sağlam çok kaliteli. Adamlar her şeyi geçtim hem estetik açıdan hem de su almasın diye bütün vidalara plastik tapa bile koymuşlar. Çatı malzemesi şıngıl olsaydı keşke demiştim ilk başta ama öyle kaliteli bir ahşap malzeme ki 2-3 aydır kış koşullarında kullanıyorum, en ufak bir yıpranma yok. Gerçekten tebrikler dekopet...
revue  /   İstanbul  /   13.12.2015      
Yorum Durumu  Kimisine göre fiyatlar pahalı gelebilir ama ben hiç öyle düşünmüyorum. Aksine kaliteyi görünce bu fiyatların çok çok düşük olduğunu söyleyebilirim. Piyasadaki ürünlerle karşılaştırınca aradaki fiyat farkından çok öte bir kalite farkı var. Sanırım piyasada yeni girdiğinizden ve demonte olayından dolayı bu fiyatlar böyle. Tek problem kargo ücretinin alıcıya ait olması :)

DEKOPET: "Kargo Bizden" kampanyasını bir aldatmaca olarak görüyoruz. Fiyatı kargo ücretini de ekleyip yükselterek "Kargo Bizden" demek bir kandırmacadan ibarettir. Dekopet olarak ilkesel anlamda bu tür ticari stratejilere karşıyız. Ayrıca "Sürat Kredili Kargo" anlaşmamız sayesinde piyasadaki en uygun kargo ücretlerini sağlamaktayız. Örneğin 14.4 KG'lık kedi evini Türkiye'nin her yerine 15 TL gibi cüzzi bir ücretle kargolamaktayız.
ayata  /   Ankara  /   22.04.2015      
  
 Bu Kategoride Benzer Ürünler
DP-DKK-100 Ürün Resim Kırmızı Kiremit Çatılı Dış Mekan Köpek Kulübesi-Şeffaf Vernikli (2-6 kg arası köpekler)
KDV Dahil 595,00 TL
DP-DKK-101 Ürün Resim Kahverengi Kiremit Çatılı Dış Mekan Köpek Kulübesi-Şeffaf Vernikli (2-6 kg arası köpekler)
KDV Dahil 595,00 TL
DP-DKK-110 Ürün Resim Kırmızı Kiremit Çatılı Dış Mekan Köpek Kulübesi-Şeffaf Vernikli (7-16 kg arası köpekler)
KDV Dahil 1200,00 TL
DP-DKK-111 Ürün Resim Kahverengi Kiremit Çatılı Dış Mekan Köpek Kulübesi-Şeffaf Vernikli (7-16 kg arası köpekler)
KDV Dahil 1200,00 TL
DP-DKK-120 Ürün Resim Kırmızı Kiremit Çatılı Dış Mekan Köpek Kulübesi-Şeffaf Vernikli (17-36 kg arası köpekler)
KDV Dahil 1811,00 TL
DP-DKK-121 Ürün Resim Kahverengi Kiremit Çatılı Dış Mekan Köpek Kulübesi-Şeffaf Vernikli (17-36 kg arası köpekler)
KDV Dahil 1811,00 TL
DP-DKK-130 Ürün Resim Kırmızı Kiremit Çatılı Dış Mekan Köpek Kulübesi-Şeffaf Vernikli (5-9 kg arası köpekler)
KDV Dahil 899,00 TL
DP-DKK-131 Ürün Resim Kahverengi Kiremit Çatılı Dış Mekan Köpek Kulübesi-Şeffaf Vernikli (5-9 kg arası köpekler)
KDV Dahil 899,00 TL
DP-DKK-140 Ürün Resim Kırmızı Kiremit Çatılı Dış Mekan Köpek Kulübesi-Şeffaf Vernikli (15-19 kg arası köpekler)
KDV Dahil 1436,00 TL
DP-DKK-141 Ürün Resim Kahverengi Kiremit Çatılı Dış Mekan Köpek Kulübesi-Şeffaf Vernikli (15-19 kg arası köpekler)
KDV Dahil 1436,00 TL

Copyright © 2014 dekopet.com
Anasayfa       Video Galerisi       Resim Galerisi       Haber - Duyuru       Hakkımızda       İletişim       Site Haritası