Ürün Detayları - Kahverengi Kiremit Çatılı Kapaklı Dış Mekan Kedi Tuvalet Kabini-Şeffaf Vernikli

Skip Navigation LinksAnasayfa -> Ürünler -> Ürün Detayları
 Kahverengi Kiremit Çatılı Kapaklı Dış Mekan Kedi Tuvalet Kabini-Şeffaf Vernikli DP-DCM-101
12.02.2017  tarihinde eklendi       1695  kez incelendi
Resim Bulunamadı
Resim Resim Resim Resim Resim
Ürün Videosu ve PDF Dosyaları -->>   
KATEGORİ : Dış Mekan Kedi Mobilyaları
FİYAT : KDV Dahil 788,00 TL  ( KARGO BEDAVA ! )
ÖDEME TİPİ : Sadece HAVALE - EFT
STOK MİKTARI : 0 Adet (Siparişle Üretilir !)
ÜRÜN TİPİ : DEMONTE ÜrünTEKNİK BİLGİLER :
Malzeme : 18mm Huş Marin Su Kontrası
Dış Boyut : 55cm*60cm*60cm
İç Boyut : 40.4cm*50.4cm*43-50cm
Ağırlık : 15.2 kg


Ürünümüz, kedi tuvalet kaplarını balkon, teras vb mekanlarda konumlandırmak isteyen müşterilerimiz için dış mekan hava şartları gözönünde bulundurularak tasarlanmıştır. Kullanılan tüm malzemeler dış mekan hava şartlarına dayanıklı, kaliteli malzemelerdir.

Piyasadaki benzer ürünlerin aksine kullanılan ahşap malzemenin tümü 18 mm huş marin kontraplaktır (su kontrası). Marin kontra suya dayanıklı özel bir kontraplaktır. Sanayide yat ve tekne üretiminde kullanılan pahalı bir malzemedir. Ürünümüzde kavak, çam, kayın vb türlerine ve piyasadaki yerli benzerlerine nazaran daha kaliteli ve pahalı olan İTHAL RUS MALI HUŞ MARİN KONTRAPLAK kullanılmıştır.

Bağlantı elemanları 1. sınıf kalitede olup DEMONTE bir üründür. Resimli, açıklamalı kurulum kılavuzuyla montajı oldukça pratik bir üründür.

Ürünümüz piyasada kolaylıkla bulabileceğiniz 40cm*50cm ve daha küçük ebatlardaki klasik kedi tuvalet kapları için tasarlanmıştır. Daha büyük ölçüler için özel sipariş hizmetimiz de mevcuttur. 2 mm zemin muşambası ürüne dahildir. kedi tuvaleti ve diğer aksesuarlar ürüne dahil değildir !

Ürünümüzün arka tarafında yukarı doğru 175 dereceye kadar açılabilen bir kapak mevcuttur. Kapak mıknatıslı sistemle kapanır ve yukarı doğru açıldığında da yine mıknatıslı sistemle yukarıda asılı kalır. Bu sayede kedi tuvalet kabı pratik bir şekilde kolaylıkla çıkarılıp yerleştirilebilir ve kabin temizliği kolaylıkla yapılabilir. Zemindeki 2 mm muşamba tuvalet kabından saçılan kumların temizliğini kolaylaştırır ve ahşap zemini temiz tutar. Kapalı ve kapaklı bu sistem sayesinde tuvalet kabı kamufle edilmiş, şık ve dekoratif bir görüntü sağlanmış olur.

Veterinerler tarafından kedilerin sağlığı açısından özellikle ince taneli topaklanan kedi kumları önerilir. Tabiki minik dostlarımızın sağlığı için bu ince taneli kedi kumlarının zahmetine de katlanmamız gerekir. Zira kedimizin kaka ve çiş örtme hareketiyle etrafa saçılan ve patileri yoluyla evin her tarafına dağılan bu kum tanelerinin temizliği oldukça zordur.

Ürünümüzü kullandığınızda etrafa saçılan bu kum miktarı %90-95 oranında azalacaktır. Geriye kalan %5-10 oranındaki kum kedinin tuvalet kabininden çıkarken patilerine bulaşan kum tanelerinden ibarettir. Bu cüzzi miktarın haricinde ürünün iç kısmında tamamiyle hapsedilen kum tanelerinin temizliği de oldukça kolay olacaktır.

Ürünümüzün ön tarafında bulunan kedi figürlü delikler şık görüntüsünün yanısıra tuvaletin havalanması içindir.

Kiremit çatı görüntüsüyle oldukça şık ve dekoratiftir. Çatıda 2. kat kiremit çatı kaplama malzemesi olarak 1. kalite 6 mm huş marin kontraplak kullanılmıştır.

Vernikleme işleminde hayvan ve insan sağlığı için dış hava koşullarına dayanıklı özel su bazlı vernikleme malzemeleri kullanılmıştır. Parçalar fırça ve rulo ile tek tek verniklenmiştir.

Ürünümüzü estetik ve dekoratif görüntüsüyle iç mekan kedi tuvalet kabini olarak ta kullanabilirsiniz.


DEKOPET ÜRÜNLERİ SERİ ÜRETİME DAYALI FABRİKASYON VEYA BÜYÜK ATÖLYE ÜRÜNLERİ DEĞİLDİR.

PARÇALARI TEK TEK VE ÖZENLE EL EMEĞİYLE ÜRETİLEN BUTİK EV ATÖLYESİ ÜRÜNLERİDİR.

ÜRETİM TARZIMIZ VE KAPASİTEMİZ GEREĞİ TİCARİ AMAÇLI(AL-SAT) KURUMSAL TOPTAN SATIŞIMIZ YOKTUR. !!!

DEKOPET ÜRÜNLERİ TÜM BAĞLANTI VE ANA PARÇALARIYLA YEDEK PARÇA DESTEKLİ, ÖMÜRLÜK ÜRÜNLERDİR !!!

DEKOPET OLARAK ÜRÜNLERİMİZE GÜVENİYOR VE TÜM ÜRÜNLERİMİZ İÇİN 2 SENE GARANTİ VERİYORUZ !!!
BÜTÜN YORUMLAR  (0)    0 Olumlu - 0 Olumsuz
Yorum Eklemek İçin Tıklayınız !   (üyelik gerekmez !)

 Bu Kategoride Benzer Ürünler
DP-DCM-100 Ürün Resim Kırmızı Kiremit Çatılı Kapaklı Dış Mekan Kedi Tuvalet Kabini-Şeffaf Vernikli
KDV Dahil 788,00 TL
DP-DCM-101 Ürün Resim Kahverengi Kiremit Çatılı Kapaklı Dış Mekan Kedi Tuvalet Kabini-Şeffaf Vernikli
KDV Dahil 788,00 TL

Copyright © 2014 dekopet.com
Anasayfa       Video Galerisi       Resim Galerisi       Haber - Duyuru       Hakkımızda       İletişim       Site Haritası