Ürün Detayları - Kırmızı Kiremit Çatılı Dış Mekan Kedi Evi-Şeffaf Vernikli

Skip Navigation LinksAnasayfa -> Ürünler -> Ürün Detayları
 Kırmızı Kiremit Çatılı Dış Mekan Kedi Evi-Şeffaf Vernikli DP-DKE-100
09.01.2015  tarihinde eklendi       4931  kez incelendi
Resim Bulunamadı
Resim Resim Resim Resim Resim
Ürün Videosu ve PDF Dosyaları -->>   
KATEGORİ : Dış Mekan Kedi Evleri
FİYAT : KDV Dahil 595,00 TL  ( KARGO BEDAVA ! )
ÖDEME TİPİ : Sadece HAVALE - EFT
STOK MİKTARI : 0 Adet (Siparişle Üretilir !)
ÜRÜN TİPİ : DEMONTE ÜrünTEKNİK BİLGİLER :
Malzeme : 18mm Huş Marin Su Kontrası
Dış Boyut : 52cm*52cm*51cm
Oturma Alanı : 34.4cm*40cm*40cm
Ağırlık : 14.3 kg


Ürünümüz dış mekan hava şartları gözönünde bulundurularak tasarlanmıştır. Kullanılan tüm malzemeler dış mekan hava şartlarına dayanıklı, kaliteli malzemelerdir.

Piyasadaki benzer ürünlerin aksine kullanılan ahşap malzemenin tümü 18 mm huş marin kontraplaktır (su kontrası). Marin kontra suya dayanıklı özel bir kontraplaktır. Sanayide yat ve tekne üretiminde kullanılan pahalı bir malzemedir. Ürünümüzde kavak, çam, kayın vb türlerine ve piyasadaki yerli benzerlerine nazaran daha kaliteli ve pahalı olan İTHAL RUS MALI HUŞ MARİN KONTRAPLAK kullanılmıştır.

Bağlantı elemanları 1. sınıf kalitede olup DEMONTE bir üründür. Resimli, açıklamalı kurulum kılavuzuyla montajı oldukça pratik bir üründür.

Kiremit çatı görüntüsüyle oldukça şık ve dekoratiftir. Çatıda 2. kat kiremit çatı kaplama malzemesi olarak 1. kalite 6 mm huş marin kontraplak kullanılmıştır.

Vernikleme işleminde hayvan ve insan sağlığı için dış hava koşullarına dayanıklı özel su bazlı vernikleme malzemeleri kullanılmıştır. Parçalar fırça ve rulo ile tek tek verniklenmiştir.

Ürünümüzü estetik ve dekoratif görüntüsüyle iç mekan kedi evi olarak ta kullanabilirsiniz.


DEKOPET ÜRÜNLERİ SERİ ÜRETİME DAYALI FABRİKASYON VEYA BÜYÜK ATÖLYE ÜRÜNLERİ DEĞİLDİR.

PARÇALARI TEK TEK VE ÖZENLE EL EMEĞİYLE ÜRETİLEN BUTİK EV ATÖLYESİ ÜRÜNLERİDİR.

ÜRETİM TARZIMIZ VE KAPASİTEMİZ GEREĞİ TİCARİ AMAÇLI(AL-SAT) KURUMSAL TOPTAN SATIŞIMIZ YOKTUR. !!!

DEKOPET ÜRÜNLERİ TÜM BAĞLANTI VE ANA PARÇALARIYLA YEDEK PARÇA DESTEKLİ, ÖMÜRLÜK ÜRÜNLERDİR !!!

DEKOPET OLARAK ÜRÜNLERİMİZE GÜVENİYOR VE TÜM ÜRÜNLERİMİZ İÇİN 2 SENE GARANTİ VERİYORUZ !!!
BÜTÜN YORUMLAR  (4)    3 Olumlu - 1 Olumsuz
Yorum Eklemek İçin Tıklayınız !   (üyelik gerekmez !)

Yorum Durumu  şöyle bir durum var ben bu ürünü alıp bahçeye koyucam havanın soğuklugunu kesicek bir kapak lazım aynı zamanda kedinin istediği an girip cıkabılecegı tek endisem ok

DEKOPET: Ürünümüz hakkında yaptığınız yorum için teşekkür ederiz. Bahsettiğiniz konu hakkında müşterilerimize önerimiz şudur: Giriş kısmına kedinin girip çıkabileceği bir kapak, kapı vb. yapmak kedinin üşümesini engellemeyeceği gibi, sağlam ve işlevsel de olmayacaktır. Kedinin ıslanmaması, üşümemesi ve ürünün kullanım ömrünü de uzatmak için en iyi çözüm soğuk ve yağışlı dönemlerde kullanılacak, su geçirmez yağmurluk veya çadır kumaşından yapılmış bir örtü malzemesidir. Kedi evine üstten tulum tarzında geçirebileceğiniz bu örtüyü diktirebilir veya kendiniz de dikebilirsiniz. Kapı giriş kısmına açılacak yırtmaç tarzında girişi olan bu örtü dediğimiz gibi en iyi en kullanışlı ve en mantıklı çözümdür. Kediniz bu şekilde üşümeyecek, ıslanmayacak ve ürününüz de nerdeyse hiç yıpranmayacaktır.
mystery  /   Türkiye hatay iskenderun  /   30.11.2017      
Yorum Durumu  Ben sizin dış mekan kedi evinizden düşünüyorum. Bilgilerine baktım resimlerdeki gibiyse çok beğendim. Ancak benim kedim biraz tontiş. Sığar mı bilmiyorum. Acaba Biraz daha büyük ölçülerde bu 7-16 kg köpekler için olandan da biraz küçük olacak ama. Olabilir mi acaba. Bir de çatı rengini yeşil istiyorum. Mümkünmüdür?

DEKOPET: 5-9 kg köpekler için kulübemiz sizin istediğiniz gibi ara ölçülerde bir kulübedir. Kedi evinin birebir aynısı ve bir kademe büyüğüdür. 7-16 kg köpekler için olandan da bir kademe küçüktür.

Çatı rengi yeşil renk yapabiliriz elbette ancak standart dışı malzeme olduğu için ücret farkı olacaktır ve ayrıca yeşil renkte vida tapası olmadığı için krem renkli tapa kullanılacaktır.
gelincik  /   İzmir  /   29.11.2015      
Yorum Durumu  Daha önceleri 2 tane kedi evi eskittim. Her biri 2 şer yıl zor dayandı. Yağmurdan çürüdü şişti gitti. Bir süre önce dış havaya dayanıklı bir külübe ararken dekopet in dış mekan kedi evini buldum internette. Açıklamada özel huş marin kontra diyordu. Biraz araştırdım ve piyasada butür ürünler için kullanılan diğer malzemelerden(masif,lambiri,osb vb) kat kat pahalı bir malzeme olduğunu gördüm. Malzeme 3-4 kat pahalıyken ürün diğewrlerine göre %10-15 pahalıydı sadece. Doğrusu inanamadım bu kalite bu fiyata nasıl olur diye ama ürünü teslim alıp paketi açtığım anda gerçek olduğunu gördüm. Gerçekten 4 dörlük bir ürün. Tebrikler...
pisicik  /   İzmir  /   26.02.2015      
Yorum Durumu  Ürünü teslim almadan önce bir sürü tereddütüm vardı doğrusu. Sipariş ödemesini yaptıktan itibaran her aşamada bilgilendirdiler. Kapıda ödeme seçeneğimiz yok dediklerinde içime bir kurt düşmedi değil ama siteye bakıyorum büyük emek var. Onca ürün, resim, video içerk adamlar bu kadar uğraşmış 3 kuruş dolandırmak için bunca emek harcamaya değer mi dedim kendi kendime sonra. Ve her aşamada bilgilendirmeleri ve sonuçta söz verdikleri gün kargo elime geçti. Kargoyu görür görmez bütün endişelerim gitti. Ürün ise 10 numara kalite! Kız başıma kurulumu da yaptım ya daha ne olsun. Kılavuz olayı gerçekten harikaydı, biraz zorlansdım ama yaptım. Abimlere attığım hava da cabası!
alegro  /   İstanbul  /   03.01.2015      
  
 Bu Kategoride Benzer Ürünler
DP-DKE-100 Ürün Resim Kırmızı Kiremit Çatılı Dış Mekan Kedi Evi-Şeffaf Vernikli
KDV Dahil 595,00 TL
DP-DKE-101 Ürün Resim Kahverengi Kiremit Çatılı Dış Mekan Kedi Evi-Şeffaf Vernikli
KDV Dahil 595,00 TL
DP-DKE-110 Ürün Resim Kırmızı Kiremit Çatılı Dış Mekan Dublex (Üç Kedilik) Kedi Evi-Şeffaf Vernikli
KDV Dahil 1411,00 TL
DP-DKE-111 Ürün Resim Kahverengi Kiremit Çatılı Dış Mekan Dublex (Üç Kedilik) Kedi Evi-Şeffaf Vernikli
KDV Dahil 1411,00 TL
DP-DKE-120 Ürün Resim Kırmızı Kiremit Çatılı Dış Mekan Kedi Evi-Şeffaf Vernikli (şişman-obez-iri ırk kediler)
KDV Dahil 899,00 TL
DP-DKE-121 Ürün Resim Kahverengi Kiremit Çatılı Dış Mekan Kedi Evi-Şeffaf Vernikli (şişman-obez-iri ırk kediler)
KDV Dahil 899,00 TL

Copyright © 2014 dekopet.com
Anasayfa       Video Galerisi       Resim Galerisi       Haber - Duyuru       Hakkımızda       İletişim       Site Haritası