Dekopet _ Resimli Kurulum Kılavuzu

Skip Navigation LinksAnasayfa -> Resimli Kurulum Kılavuzu
           ÖRNEK DOSYA İÇİN TIKLAYINIZ...

RESİMLİ KURULUM KILAVUZU NE DEMEKTİR ?
Demonte ürün dünyasında müşteriler açısından en sıkıntılı durum anlaşılması güç kurulum kılavuzlarıdır. Küçücük puntalarla yazılmış, çoğu müşterinin anlıyamıyacağı teknik resim çizimleriyle dolu, karman çorman kağıt parçaları! DEKOPET olarak demonte ürün kullanan müşterilerin haklı isyanına kulak verdik ve renkli, resimli ve açıklamalı içeriğiyle Dekopet'e özgü RESİMLİ KURULUM KILAVUZU'nu geliştirdik.

RESİMLİ KURULUM KILAVUZUNUN AVANTAJLARI
1: Resimli kurulum kılavuzu'nun en büyük avantajı, klasik tip kurulum kılavuzlarının aksine görsel ve 3 boyutlu olarak kolayca anlaşılır olmasıdır. Klasik tip kurulum kılavuzlarında ürün parçalarını 3 boyutlu olarak gözümüzde canlandırmak ve parçaların ne şekilde birleştirileceğini ve hangi bağlantı parçalarının kullanılacağını anlamak için adeta kılı kırk yarmanız gerekir. Resimli kurulum kılavuzunda ise tek tek resimlenmiş ve açıklanmış montaj adımları sayesinde kurulumu kolaylıkla yapabilirsiniz.

3: Klasik tip kurulum kılavuzlarında montaj adımları sırasında karşılaşılması muhtemel zorluklar ve yanlış montajlama risklerine karşı uyarılar ve açıklamalar yoktur. Müşteri adeta mobilya ustası yerine konarak çıkabilecek zorluklara karşı "Allaha Emanet" tir. Çoğu zaman yanlış parça kullanımı vb. sıkıntılardan dolayı parçalar zarar görür ve ürün adeta elimizde kalır ve mağdur oluruz. Dekopet Resimli Kurulum Kılavuzunda her montaj adımında kritik noktalarda resimli ve yazılı uyarlar bulunur. Bu sayede yanlış montajlamadan kaynaklı mağduriyetler yaşamazsınız.

2: Çoğu klasik demonte ürünlerde işin içinden çıkamayıp mecburen mobilya ustası çağırıp ekstradan montaj ücreti ödemek zorunda kalırız. Kolay anlaşılır resimli kurulum kılavuzu sayesinde bu külfetten kurtulmuş olursunuz. Dekopet ürünleri "eli tornavida tutabilen herkezin" kolaylıkla montajını yapabileceği ürünlerdir. Üstelik 24 saat açık destek hattımız sayesinde kurulum sırasında karşılaşabileceğiniz ufak tefek sıkıntılarda her daim yanınızdayız.

3: Klasik tip kurulum kılavuzları A-4 boyutlarında kağıt baskılı ve adeta büyüteçle bakılması gereken kılavuzlardır. Dekopet olarak çevre duyarlılığımızın da bir gereği olarak kağıt baskı kullanmıyoruz. İnternet çağında zorunlu durumlar dışında kağıt kullanımına karşıyız. Ürünlerimize ait PDF kurulum dosyalarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Üstelik bu PDF dosyaları yüksek çözünürlüklü olup cep telefonu, tablet ve bilgisayar üzerinden 2-3 kat büyütülmüş haliyle çok daha anlaşılır ve kullanışlı olmaktadır.

ÇOK ÖNEMLİ UYARI
Ürünlerimiz çok şirin ve montajı çok zevkli olduğu için bazı kişilerde hobiye dönüşebilmekte, hatta bağımlılık yaratabilmektedir. :)
ÖRNEK RESİMLER

Resim Bulunamadı Demonte Ürün Teknolojisi-25
16.09.2014 'de eklendi
Resim Bulunamadı Demonte Ürün Teknolojisi-24
16.09.2014 'de eklendi
Resim Bulunamadı Demonte Ürün Teknolojisi-23
16.09.2014 'de eklendi
Resim Bulunamadı Demonte Ürün Teknolojisi-21
16.09.2014 'de eklendi
Resim Bulunamadı Demonte Ürün Teknolojisi-22
16.09.2014 'de eklendi
Resim Bulunamadı Demonte Ürün Teknolojisi-18
16.09.2014 'de eklendi
Resim Bulunamadı Demonte Ürün Teknolojisi-19
16.09.2014 'de eklendi
Resim Bulunamadı Demonte Ürün Teknolojisi-20
16.09.2014 'de eklendi
Resim Bulunamadı Demonte Ürün Teknolojisi-15
16.09.2014 'de eklendi
Resim Bulunamadı Demonte Ürün Teknolojisi-16
16.09.2014 'de eklendi

   Demonte Ürün Teknolojisi Resim Galerimiz 
Copyright © 2014 dekopet.com
Anasayfa       Video Galerisi       Resim Galerisi       Haber - Duyuru       Hakkımızda       İletişim       Site Haritası