Dekopet _ Özel Sipariş Hizmetleri, Kişiye Özel Tasarım

Skip Navigation LinksAnasayfa -> Özel Sipariş
SİZE ÖZEL ÜRETİM
Hayal ettiğiniz veya bir yerlerde görüp çok beğendiğiniz bir ürüne sahip olmak için petshop petshop gezmenize, günler ve haftalar harcamanıza artık gerek yok. Dekopet olarak alanında uzman kadromuz ile “Özel Üretim” çözümleri sunmaktayız. Tek yapmanız gereken "özel üretim" talebinizi detaylı bir şekilde, varsa örnek tasarımlar ve fotoğraflar ile birlikte, bilgi@dekopet.com adresinden bize ulaştırmanız....

SİZE ÖZEL ÜRETİM İÇİN 4 ALTIN NEDEN:

Neden 1: Beğendiğiniz ürün yakın bir arkadaşınızın evindekine çok benziyor.
Bu durum sizi rahatsız ediyor. Arkadaşınızın evindeki üründen esinlenmeniz ve onu çok beğenmeniz gayet normal. Ancak unutmayın ki o ürün sahibinin zevklerini yansıtıyor. Ne kadar arkadaşınız ile aynı zevklere sahip olsanız da sizin ürününüz sizi ve zevklerinizi yansıtmalı. Ürününüzün “benzersiz” olma fikri sizi her zaman özel hissettirecektir.
Neden 2: Bana sunulanı değil, ihtiyaç ve zevklerim doğrultusunda ürünümü seçmek istiyorum.
Fabrikasyon ürünleri satın alırken istediğinizi değil, markaların size sundukları ürünler arasından birini seçmek zorunda kalırsınız. Bu durum sizi çoğu kez kısıtlayabilir. Özel üretim ürününüzde sınır sadece hayallerinizdir.
Neden 3: Özel üretim ürün fikri çok güzel ama pahalı değil mi?
Normalden biraz daha fazla para ödemeniz gerekeceği bir gerçek. Ancak, üzerinde gerçekten emek olan, her haliyle orjinal olan ürünlerin pahalı diye nitelendirilmesine kesinlikle katılmıyoruz. Ayrıca unutmayalım ki bir ürünü senelerce, hatta “evladiyelik” olarak bıraktığımızda değerine paha biçilemez.
Neden 4: Tam olarak ne istediğimi biliyorum. Ama istediğim ürünü arayacak vaktim yok.
Dekopet ile iletişime geçtiğiniz dakikadan itibaren istediğiniz ürünü artık daha fazla aramanıza gerek yok. Konusunda uzman personelimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizinle birlikte karar vererek ürünü en kısa sürede tasarlayıp size sunacaktır.

Size Özel Hizmeti - İş Süreci:
1. Dekopet'e telefon ya da mail olarak gelen talep sonrasında en kısa sürede sizinle iletişime geçilir.
2. Dekopet Ekibi sizin beklentilerinizi ve isteklerinizi öğrenir ve bu doğrultuda gerekli bilgiler kayıt edilip buna uygun bir ürün demosu hazırlanır.
3. Detaylı bir değerlendirme yapılarak, en kısa süre içerisinde ürün demosuyla birlikte fiyat teklifimiz tarafınız ile mail yoluyla paylaşılır.
4. Fiyat teklifinin sizin için uygun olması durumunda toplam fiyatın %20'si kapora olarak ödendikten sonra tasarım ve imalat aşamasına geçilir.
5. Üretim aşaması bittikten sonra ürünün son hali tarafınıza mail yoluyla ulaştırılır, son rötuşlardan sonra %80'lik kalan ödemenin yapılmasıyla birlikte ürün adresinize kargolanır. Kargo ücreti bütün alışverişlerimizde olduğu gibi bize aittir.

ÖZEL SİPARİŞ ÖRNEK RESİMLER

Resim Bulunamadı Özel Sipariş Örnek-1
23.02.2017 'de eklendi
Resim Bulunamadı Özel Sipariş Örnek-2
23.02.2017 'de eklendi
Resim Bulunamadı Özel Sipariş Örnek-3
23.02.2017 'de eklendi
Resim Bulunamadı Özel Sipariş Örnek-5
23.02.2017 'de eklendi
Resim Bulunamadı Özel Sipariş Örnek-4
23.02.2017 'de eklendi
Resim Bulunamadı Özel Sipariş Örnek-6
23.02.2017 'de eklendi
Resim Bulunamadı Özel Sipariş Örnek-7
23.02.2017 'de eklendi

   Özel Sipariş Resim Galerisi 
Copyright © 2014 dekopet.com
Anasayfa       Video Galerisi       Resim Galerisi       Haber - Duyuru       Hakkımızda       İletişim       Site Haritası