Dekopet _ Kargo ve Teslimat

Skip Navigation LinksAnasayfa -> Kargo ve Teslimat
Klasik Kargo Paketi        Demonte Ürün Kargo Paketi

DEMONTE ÜRÜNLERİN KARGO AŞAMASINDA AVANTAJLARI

1: Demonte ürünlerin kargo aşamasında en büyük avantajı, nakliye aşamasında yaşanabilecek kırılma, ezilme vb. hasarların yaşanma riskinin en aza indirilmesidir. Dekopet olarak ürünlerimizi çift kat balonlu ambalaj naylonuyla sarıp, 6mm'lik karton kolilerde plastik şerit çemberle sağlamlaştırılmış şekilde kargoya veriyoruz. Müşterilerimizden kargo güvenliği ile ilgili olarak aldığımız pozitif geri dönüşlerden, hatta "Bu kadar abartmanıza gerek yoktu vb." serzenişlerden dolayı da mutlu ve gururluyuz :)

Kargo Paket Adım-1    Kargo Paket Adım-2    Kargo Paket Adım-3

2: Kargo işlemlerine aşina olanların bildiği üzere her kargonun desi/kg hesaplaması yapılır ve kargo ücreti buna göre belirlenir. Kargo kutusunun hacim olarak boyutu arttıkça "desi" yükselir, dolayısıyla kargo ücreti de artar. İşte demonte ürünlerin en büyük avantajlarından biri de budur. Örneğin, kurulumu yapılmış vaziyette paketlendiğinde yaklaşık 40-45 desi tutan DP-DKE-100 kodlu "dış mekan kedi evi" ürünümüz demonte vaziyette paketlendiğinde 14 desiye kadar düşmektedir. Bu da kargo fiyatının yaklaşık olarak 3'te biri demektir!!!

3: Yukarıda bahsettiğimiz 2 temel nedene bağlı olarak, demonte olmayan yekpare ürünleri sadece bulunduğunuz il sınırları içerisindeki üreticilerden alabilirsiniz. Zira çoğu müşteri kargo güvenliği ve yüksek kargo ücretleri nedeniyle yekpare ürünlerden ister istemez uzak duracaktır. Zaten bu koşullarda üretici firma da özellikle büyük boyutlu ürünlerde şehir dışına satışı tercih etmeyecektir. Dekopet olarak tamamı demonte olarak tasarladığımız ürünlerimizi Türkiye'nin her tarafına güvenle ve çok daha az kargo ücretleriyle gönderebilmekteyiz.

KARGO POLİTİKAMIZ

Dekopet olarak satış politikamız gereği istisnasız bütün ürünlerimizde KARGO BEDELİ BİZE AİTTİR, KARGO BEDAVADIR !!!

Kargolarınızı sağlam ve güvenli şekilde paketleyip hazırlamanın yanısıra kargo aşamasında bir problem yaşanmaması için de azami özeni gösteriyor ve her aşamasını takip ediyor ve siz değerli müşterilerimizi de bilgilendiriyoruz.

NOT : Eksik veya hatalı parça çıkması vb. bizden kaynaklı durumlarda adil ticaret politikamızın gereği olarak eksik veya hatalı parçanın tamamlanması veya yenilenmesi için yaptığımız gönderimlerde de kargo bedeli bize aittir.
Copyright © 2014 dekopet.com
Anasayfa       Video Galerisi       Resim Galerisi       Haber - Duyuru       Hakkımızda       İletişim       Site Haritası