Dekopet _ Hakkımızda

Skip Navigation LinksAnasayfa -> Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

10 yılı aşkın bir süredir dekorasyon, mobilya ve evcil hayvan sektörlerinde kendi alanlarında tecrübe sahibi bir grup arkadaşımızla dekopet adı altında bir araya geldik. Özgün tasarım, temiz işçilik, kaliteli malzeme ve en önemlisi sevimli dostlarımıza duyduğumuz sonsuz aşk ve sevgi, bizi biz yapan en önemli değerlerdir.

Çalışanlar olarak en önemli ortak noktamız her birimizin bir yada daha fazla evcil hayvanla evimizi, bahçemizi paylaşıyor olmamız ve onlara karşı duyduğumuz büyük sevgi ve bağlılıktır. Personel alımındaki en önemli kriterimiz de budur!

VİZYONUMUZ

Dekoratif pet ürünleri alanında tasarladığı ürünlerle Türkiye'nin ve hatta dünyanın önde gelen firmaları arasına girmek, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve hayvanlara faydalı, sevilen, güvenilen bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize kaliteyi uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak, ürünlerimizle yaşayabilecekleri muhtemel sıkıntıları onları üzmeden ve derhal çözmek, gönül kazanmanın para kazanmaktan daha değerli olduğunun bilinciyle davranarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.

HAKKIMIZDA RESİMLER

Resim Bulunamadı Dekopet-1
15.03.2014 'de eklendi

   Hakkımızda Resim Galerisi  /  Hakkımızda Video Galerisi

Copyright © 2014 dekopet.com
Anasayfa       Video Galerisi       Resim Galerisi       Haber - Duyuru       Hakkımızda       İletişim       Site Haritası