Dekopet _ Hakkımızda

Skip Navigation LinksAnasayfa -> Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

Dekopet ürünleri fabrikasyon veya üretim bandına sahip büyük atölye ürünleri değildir. Parçaları tek tek özenle el emeğiyle üretilen butik ev atölyesi ürünleridir. Üretim tarzımız ve kapasitemiz gereği ticari amaçlı(al-sat) kurumsal toptan satışımız yoktur.

Özgün tasarım, temiz işçilik, kaliteli malzeme ve en önemlisi sevimli dostlarımıza duyduğumuz sonsuz aşk ve sevgi, bizi biz yapan en önemli değerlerdir.

Dekopet olarak en önemli ortak noktamız her birimizin bir yada daha fazla evcil hayvanla evimizi, bahçemizi paylaşıyor olmamız ve onlara karşı duyduğumuz büyük sevgi ve bağlılıktır.

VİZYONUMUZ

Dekoratif pet ürünleri alanında malzeme ve işçilik kalitesiyle kendinden söz ettirmek, müşterilerinin beklentilerini karşılayacak kalitede ve özgünlükte tasarımlar geliştirmek, topluma, hayvanlara faydalı, sevilen, güvenilen bir "marka" olmak.

MİSYONUMUZ

Müşterilerine kaliteyi uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak, ürünlerimizle yaşayabilecekleri muhtemel sıkıntıları onları üzmeden ve derhal çözmek, gönül kazanmanın para kazanmaktan daha değerli olduğunun bilinciyle davranarak insan ve hayvan dostlarının yaşamına değer katmak.

HAKKIMIZDA RESİMLER

Resim Bulunamadı Dekopet-1
25.08.2020 'de eklendi
Resim Bulunamadı Dekopet-2
26.08.2020 'de eklendi
Resim Bulunamadı Dekopet-3
26.08.2020 'de eklendi

   Hakkımızda Resim Galerisi  /  Hakkımızda Video Galerisi

Copyright © 2014 dekopet.com
Anasayfa       Video Galerisi       Resim Galerisi       Haber - Duyuru       Hakkımızda       İletişim       Site Haritası