Haber Duyuru Oku - Kapaklı Dış Mekan Kedi Tuvalet Kabini Çıktı

Skip Navigation LinksAnasayfa -> Haber - Duyuru -> Haber Oku
 Kapaklı Dış Mekan Kedi Tuvalet Kabini Çıktı (Haber No :1014)
18.02.2017  tarihinde eklendi      
Resim Bulunamadı
Ürünümüz, kedi tuvalet kaplarını balkon, teras vb mekanlarda konumlandırmak isteyen müşterilerimiz için dış mekan hava şartları gözönünde bulundurularak tasarlanmıştır. Kullanılan tüm malzemeler dış mekan hava şartlarına dayanıklı, kaliteli malzemelerdir.

Ürünümüz piyasada kolaylıkla bulabileceğiniz 40cm*50cm ve daha küçük ebatlardaki klasik kedi tuvalet kapları için tasarlanmıştır. Daha büyük ölçüler için özel sipariş hizmetimiz de mevcuttur.

Ürünümüzün arka tarafında yukarı doğru 175 dereceye kadar açılabilen bir kapak mevcuttur. Kapak mıknatıslı sistemle kapanır ve yukarı doğru açıldığında da yine mıknatıslı sistemle yukarıda asılı kalır. Bu sayede kedi tuvalet kabı pratik bir şekilde kolaylıkla çıkarılıp yerleştirilebilir ve kabin temizliği kolaylıkla yapılabilir. Zemindeki 2 mm muşamba tuvalet kabından saçılan kumların temizliğini kolaylaştırır ve ahşap zemini temiz tutar. Kapalı ve kapaklı bu sistem sayesinde tuvalet kabı kamufle edilmiş, şık ve dekoratif bir görüntü sağlanmış olur.

Veterinerler tarafından kedilerin sağlığı açısından özellikle ince taneli topaklanan kedi kumları önerilir. Tabiki minik dostlarımızın sağlığı için bu ince taneli kedi kumlarının zahmetine de katlanmamız gerekir. Zira kedimizin kaka ve çiş örtme hareketiyle etrafa saçılan ve patileri yoluyla evin her tarafına dağılan bu kum tanelerinin temizliği oldukça zordur.

Ürünümüzü kullandığınızda etrafa saçılan bu kum miktarı %90-95 oranında azalacaktır. Geriye kalan %5-10 oranındaki kum kedinin tuvalet kabininden çıkarken patilerine bulaşan kum tanelerinden ibarettir. Bu cüzzi miktarın haricinde ürünün iç kısmında tamamiyle hapsedilen kum tanelerinin temizliği de oldukça kolay olacaktır.

 En Son Eklenenler
Haber Resim Kuş Salıncak Oyun Tüneli Ürünlerimiz Çıktı
25.09.2018 'de eklendi
Haber Resim Kuş Tünek Yatak Ürünlerimiz Çıktı
20.09.2018 'de eklendi
Haber Resim Ahşap Tip Kedi Kalorifer Yatağı Ürünlerimiz Çıktı
26.02.2018 'de eklendi
Haber Resim Dış Mekan Dublex Kedi Evi Çıktı
26.07.2017 'de eklendi
Haber Resim Kapaklı Dış Mekan Kedi Tuvalet Kabini Çıktı
18.02.2017 'de eklendi
Haber Resim İç Mekan Kedi Cibinlik Ranza Yatak Ürünümüz Çıktı
25.04.2016 'de eklendi
Haber Resim Kedi Kalorifer Yatağı Ürünlerimiz Çıktı
01.02.2016 'de eklendi
Haber Resim Dış Mekan Kuş Evi Ürünlerimiz çıktı
26.11.2015 'de eklendi

Copyright © 2014 dekopet.com
Anasayfa       Video Galerisi       Resim Galerisi       Haber - Duyuru       Hakkımızda       İletişim       Site Haritası